Pärnu on Eesti kuurortlinn, mis on tuntud oma kauni rannajoone, tervistavate spaade ja lõõgastavate puhkevõimaluste poolest. Kui soovid veeta meeldiva puhkuse ning samal ajal hoolitseda oma keha ja vaimu eest, siis on Pärnu spa kindlasti sinu jaoks parim valik. Selles artiklis tutvustan sulle mõningaid populaarseid Pärnu spaasid, mis pakuvad erinevaid teenuseid ja võimalusi tervise ja lõõgastuse saavutamiseks.

Booking.com
Pärnu spa

Hedon Spa & Hotel

Hedon Spa & Hotel on luksuslik spaahotell, mis asub otse Pärnu jõe kaldal. See pakub külastajatele unikaalset spaakogemust ja kaasaegseid hotelliruume. Hedon Spa on tuntud oma kvaliteetse teeninduse ja mitmekesiste spaa- ja lõõgastusvõimaluste poolest.

Spaas on saunad, soojaveebasseinid, mullivannid ja erinevad lõõgastavad massaažid. Lisaks saab külastaja nautida erinevaid iluteenuseid, näiteks näohooldusi ja kehakoorimisi. Hedon Spa & Hotel on ideaalne koht nii puhkuseks kui ka romantiliseks nädalalõpuks.

Estonia Resort Hotel & Spa

Estonia Resort Hotel & Spa on kaasaegne spaahotell, mis asub vaikses ja rahulikus piirkonnas Pärnu rannajoonel. See pakub külastajatele luksuslikku majutust ning mitmekülgseid spaateenuseid. Estonia Resort Hotel & Spa on tuntud oma elegantse atmosfääri ja suurepärase teeninduse poolest.

Spaas on basseinid, soojaveebasseinid, saunad ja mullivannid. Lisaks saab külastaja nautida erinevaid lõõgastavaid massaaže ja kehahooldusi. Estonia Resort Hotel & Spa pakub ka mitmesuguseid spordi- ja vabaaja tegevusi, mis hoiavad külalisi aktiivsena ja lõõgastununa.

Wasa Resort

Wasa Resort on kaunis spaahotell, mis asub vaikses mereäärses piirkonnas Pärnus. See pakub külastajatele ainulaadset spaakogemust ning võimalust nautida kaunist loodust. Wasa Resort on tuntud oma lõõgastavate spaa- ja saunateenuste ning suurepärase merevaatega tubade poolest.

Spaas saab külastaja lõõgastuda soojaveebasseinides, mullivannides ja saunades. Lisaks pakutakse mitmesuguseid massaaže, näohooldusi ja kehahooldusi. Wasa Resort pakub ka võimalust osaleda jooga- ja tai chi tundides ning matkata ümbritsevas looduses.

Tervise Paradiis

Tervise Paradiis on suurepärane spaakompleks Pärnu südames, mis on mõeldud terve pere lõõgastumiseks ja meelelahutuseks. Siin saavad nii lapsed kui ka täiskasvanud nautida mitmeid erinevaid veepargi lõbustusi ning lõõgastuda spaateenuste pakutavas rahustavas õhkkonnas.

Veepargis saavad külastajad nautida basseine, veeliumägesid, mullivanne ja saunu. Lisaks pakub Tervise Paradiis erinevaid massaaže, kehahooldusi ja näohooldusi. Spaas on ka fitness-keskus, kus saab treenida ning hoida end aktiivsena.

Taastusravikeskus Viiking

Taastusravikeskus Viiking on spetsialiseerunud taastusraviteenustele ning pakub külastajatele tervendavat keskkonda ja kvaliteetseid teenuseid. Siin saavad inimesed, kes vajavad füüsilist taastumist või rehabilitatsiooni, saada professionaalset abi ja hoolitsust.

Taastusravikeskuses on erinevad raviprotseduurid, massaažid, vesiravi ja füsioteraapia. Lisaks pakutakse erinevaid võimalusi spordi- ja treeningtegevusteks. Taastusravikeskus Viiking on ideaalne koht nii taastumiseks pärast vigastusi kui ka üldise heaolu parandamiseks.

Estonia Medical Spa & Hotel

Estonia Medical Spa & Hotel on tuntud oma meditsiiniliste spaateenuste poolest, mis keskenduvad tervise ja heaolu parandamisele. Siin saavad külastajad nautida kvaliteetset meditsiinilist abi ning samal ajal lõõgastuda ja puhata.

Spaas pakutakse erinevaid meditsiinilisi protseduure, sealhulgas füsioteraapiat, ravimuda ravi ja veeteraapiat. Lisaks saab nautida klassikalisi massaaže, kehahooldusi ja iluteenuseid. Estonia Medical Spa & Hotel pakub terviklikku lähenemist tervise ja heaolu säilitamiseks ning on populaarne sihtpunkt neile, kes soovivad kogeda tervendavat puhkust.

Tervis Ravispaa

Tervis Ravispaa on tuntud oma traditsiooniliste raviteenuste poolest, mis on suunatud keha tervendamisele ja tasakaalustamisele. See pakub külastajatele võimalust nautida mitmekesiseid spaa- ja taastusraviteenuseid ning saada professionaalset abi oma terviseprobleemide lahendamiseks.

Spaas saab nautida raviprotseduurenagu muda- ja parafiiniravi, massaaže, elektroteraapiat ja vesiravi. Lisaks pakutakse ka erinevaid iluteenuseid ja kehahooldusi. Tervis Ravispaa on ideaalne koht neile, kes otsivad traditsioonilisi ravimeetodeid ja soovivad parandada oma üldist heaolu.

Hestia Hotel Strand

Hestia Hotel Strand on stiilne spaahotell, mis asub Pärnu rannapromenaadi ääres. See pakub külastajatele kvaliteetset majutust ning mitmesuguseid spaateenuseid. Hestia Hotel Strand on tuntud oma elegantse interjööri ja suurepärase merevaatega tubade poolest.

Spaas saavad külastajad lõõgastuda basseinides, saunades ja mullivannides. Lisaks pakutakse erinevaid massaaže, kehahooldusi ja iluteenuseid. Hestia Hotel Strand pakub ka võimalust osaleda treeningutel ning nautida mereäärseid jalutuskäike.

Taastusravi ja hotell Wasa

Taastusravi ja hotell Wasa on spetsialiseerunud taastusraviteenustele ning pakub külastajatele tervendavat keskkonda ja professionaalset abi. Siin saavad inimesed, kes vajavad füüsilist taastumist või rehabilitatsiooni, saada individuaalset ravi ja teraapiat.

Taastusravikeskuses pakutakse erinevaid füsioteraapia protseduure, massaaže ja treeninguid. Lisaks on olemas mugavad hotelliruumid, kus saab lõõgastuda ja puhata. Taastusravi ja hotell Wasa on ideaalne koht neile, kes soovivad saada spetsialiseeritud taastusraviteenuseid ning samal ajal nautida mugavat majutust.

Kokkuvõtteks

Pärnu spaad pakuvad unikaalset võimalust nautida lõõgastust, keha hoolitsust ja tervendamistunnet. Olgu sul soov puhata mere ääres, taastuda vigastustest või lihtsalt parandada oma üldist heaolu, Pärnu spaad pakuvad mitmekesiseid võimalusi just sinu vajadustele vastamiseks. Vali endale sobiv spaakompleks ja naudi kvaliteetset teenindust ning lõõgastavat atmosfääri, mida Pärnu pakub.

Broneeri oma järgmine Pärnu spa ja sukeldu lõõgastavasse maailma, kus saad taastuda ning nautida täielikku heaolu ja rahulolu.

Categorized in: