Tallinn on Eesti pealinn ja üks populaarsemaid turismisihtkohti riigis. See on tuntud oma ajaloolise vanalinna, kaunite vaadete ja mitmekesise kultuuripärandi poolest. Hotellid Tallinnas pakuvad sobivat majutuskohta igale soovijale. Valida on võimalik nii viietärnilisi maailma tuntuimatesse kettidesse kuuluvaid hotelle kui ka väiksemate boutique-hotelide, perepuhkuseks ideaalsete majutuspaikade ja hubaste bed&breakfast tüüpi hostelite vahel.

Tallinna hotellide hinnad varieeruvad sõltuvalt hotelli asukohast, tärnist ja hooajast. Enamik hotelle asub vanalinna ja kesklinna piirkonnas, kus on lihtne ligipääs linna peamistele vaatamisväärsustele, restoranidele ja kaubanduskeskustele. Hotellid Tallinna kesklinnas on populaarsed nende mugava asukoha tõttu. Reisijad saavad nautida kõiki linna põnevaid vaatamisväärsusi ja kogeda Eesti kultuuri ilma kaugele liikumata.

Kui soovite külastada Tallinna ja otsite sobivat majutust, on hotellid Tallinnas suurepärane valik. Valida on võimalik erinevate hinnaklasside ja stiilide vahel, mis sobivad igale eelarvele ja maitsele.

Hotellid Tallinna kesklinnas

hotellid tallinnas

Tallinna kesklinn on populaarne sihtkoht turistidele, kes soovivad külastada vanalinna vaatamisväärsusi ja nautida linnaelu. Kesklinnas asub mitmeid hotelle, mis sobivad erinevate eelistuste ja eelarvetega reisijatele.

Üks neljatärnihotell, mis asub kesklinnas, on Nordic Hotel Forum. Hotell pakub mugavaid tube, mis on varustatud kõige vajalikuga, sealhulgas tasuta Wi-Fi-ühendusega. Hotelli keskmine hinne on kõrge, mis näitab, et kliendid on rahul teenuse kvaliteediga.

Citybox on taskukohane variant, mis sobib hästi neile, kes soovivad säästa majutuskuludelt. Hotell pakub lihtsaid tube, mis on varustatud vajalike mugavustega. Citybox asub vaid mõne minuti kaugusel Tallinna Raekoja platsist, mis on vanalinna süda.

Ibis Tallinn Center asub samuti kesklinnas ja pakub taskukohast majutust. Hotellis on lihtsad, kuid mugavad toad, mis on varustatud kliimaseadme ja tasuta Wi-Fi-ühendusega. Ibis Tallinn Centeri asukoht on ideaalne neile, kes soovivad avastada Tallinna vaatamisväärsusi.

Metropol Hotel asub Rotermanni piirkonnas, vaid mõne minuti kaugusel vanalinnast. Hotell pakub taskukohast majutust, kus on minibaar, põrandaküte ja tasuta Wi-Fi-ühendus. Metropol Hotel on hea valik neile, kes soovivad jääda kesklinna lähedusse, kuid samas mitte maksta liiga palju.

Metropol Spa Hotel asub samas hoones kui Metropol Hotel. Hotell pakub lisaks majutusele ka spaateenuseid, sealhulgas basseini, sauna ja massaaži. Metropol Spa Hotel on hea valik neile, kes soovivad lõõgastuda pärast pikka päeva linnas.

Hotel Regent Tallinn asub samuti kesklinnas ja pakub mugavat majutust. Hotellis on lihtsad, kuid stiilsed toad, mis on varustatud kõige vajalikuga. Hotel Regent Tallinn on hea valik neile, kes soovivad jääda kesklinna lähedusse ja nautida mugavat majutust.

Hotellid Tallinna vanalinnas

hotellid tallinnas

Tallinna Vanalinn on üks populaarsemaid turismisihtkohti Eestis ning seetõttu on seal ka palju erinevaid hotelle. Kui otsid suurepärast majutust, siis tasub otsida hotelle, mille hinnang on üheksa või kõrgem. Sellised hotellid on tavaliselt väga kõrgel tasemel ning pakuvad kõrgetasemelist teenindust.

Üks selline hotell on St. Olav Hotel, mis asub Tallinna Vanalinna südames. Hotellil on väga hea hinnang ja see pakub kõrgetasemelist teenindust. Hotellis on ka restoran, kus saab nautida maitsvat toitu ning imelist vaadet linnale.

Teine hea valik on Katariina Käik, mis asub samuti Tallinna Vanalinna südames. Hotell pakub väga head teenindust ning on saanud kõrge hinnangu. Hotellis on ka restoran, kus saab nautida maitsvat toitu.

Kui otsid midagi veidi soodsamat, siis võid kaaluda hotelle, mille hinnang on seitse või kõrgem. Sellised hotellid on tavaliselt head ja pakuvad meeldivat teenindust. Üks selline hotell on Tallinna Linnamüür, mis asub otse Tallinna vanalinna kõrval. Hotell pakub head teenindust ja asukoht on suurepärane.

Kui soovid nautida vanalinna vaateid, siis tasub kaaluda hotelle, mis asuvad vanalinna kõrval. Sellised hotellid pakuvad tavaliselt suurepärast vaadet linnale. Näiteks Püha Vaimu Kirik, Kanuti Gildi Saal ja Oleviste Kirik on kõik sellised kohad.

Lisaks hotellidele on Vanalinnas ka palju teisi vaatamisväärsusi, nagu Town Hall Pharmacy, Niguliste Muuseum-Kontserdisaal, Neitsitorn, Dominikaanlaste Kloostri Muuseum, Tallinna Linnamuuseum, Taani Kuninga Aed, Alexela Kontserdimaja, Toompea Loss, Toomkirik, Rooma Katoliku Kiriku Tallinna Peeter-Pauli Kirik, Jaani Kirik ja Bastionikäigud.

Hotellid Kalamajas

hotellid tallinnas

Kalamaja on üks populaarsemaid piirkondi Tallinnas, kus on palju erinevaid majutusvõimalusi. Kalamaja asub mere ääres ning on tuntud oma ajalooliste puitmajade ja boheemlasliku õhkkonna poolest. Kalamaja piirkonnas on palju erinevaid hotelle, kus külastajad saavad nautida merevaadet ja lähedust vanalinnale.

Kalarand on populaarne koht, kus saab nautida mereäärset jalutuskäiku ja imetleda kaunist vaadet Tallinna sadamale. Kalaranna piirkonnas on mitmeid hotelle, mis pakuvad külastajatele merevaadet ja mugavat majutust.

Kalaranna Hostel on üks populaarsemaid majutuskohti Kalamajas. Hostelis on allergikutele sobivad toad ning külalised saavad nautida tasuta hommikusööki. Lisaks on hostelis ka restoran ja baar.

16eur – Fat Margaret’s on veel üks populaarne majutuskoht Kalamajas. Hotell asub vanalinnast vaid 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel ning pakub külalistele tasuta hommikusööki ja tasuta WiFi-ühendust.

Kokkuvõtvalt on Kalamaja piirkond suurepärane koht, kus leida sobiv majutus Tallinna külastamiseks. Kalamaja pakub erinevaid hotelle, mis sobivad nii perepuhkuseks kui ka romantiliseks puhkuseks mere ääres.

Hotellid Põhja-Tallinnas

Põhja-Tallinn on populaarne piirkond Tallinnas, kus on palju huvitavaid vaatamisväärsusi ja meelelahutuskohti. Soodsad hotellid Põhja-Tallinnas on suurepärane valik, kui soovite jääda linna keskuse lähedusse ja samas säästa majutuskuludelt.

Enamus hostelid Tallinnas, asuvad kesklinnas või isegi vanalinnas. Kuid on olemas ka hostelid Põhja-Tallinnas. Üks populaarne valik on Tabinoya – Tallinn’s Travellers House, mis asub otse Raekoja platsi juures ning seal on olemas isegi saun.

Kokkuvõttes on Põhja-Tallinn suurepärane piirkond, kus leidub palju majutusvõimalusi erinevatele eelistustele ja eelarvetele. Kasutades erinevaid broneerimisportaale, on võimalik leida endale sobiv majutus kergesti ja kiiresti.

Hotellid Kristiines ja Lasnamäel

Tallinnas on mitmeid hotelle, mis asuvad Kristiine ja Lasnamäe linnaosades. Kristiine linnaosa on tuntud oma kaubanduskeskuse ja roheluse poolest, samas kui Lasnamäe on suurem ja rahvarohkem linnaosa, kus asuvad mitmed vaatamisväärsused.

Hotellid Kristiines

Kristiine linnaosas on mitmeid hotelle, mis sobivad nii ärireisijatele kui ka puhkajatele. Üks populaarsemaid hotelle on Orange Apartments Tower & Free Parking, mis asub Pelgurandi rannast 2,5 km kaugusel. Hotell pakub linnavaadet, tasuta WiFi-ühendust ja tasuta eraparklat. Hotellis on olemas ka kööginurk, kus saab ise süüa valmistada.

Teine hea valik Kristiines on Tallinn Viimsi SPA, mis asub mererannas. Hotellis on olemas spaa- ja saunakeskus, restoran ning tasuta parkimine. Hotellis on ka lastele mängutuba ja bassein.

Hotellid Lasnamäel

Lasnamäe linnaosa on suurem ja rahvarohkem kui Kristiine. Seal asuvad mitmed hotellid, mis sobivad nii ärireisijatele kui ka puhkajatele. Üks populaarsemaid hotelle on Hestia Hotel Laulasmaa Spa, mis asub mere ääres. Hotellis on olemas spaa- ja saunakeskus ning restoran. Hotellis on ka lastele mängutuba ja bassein.

Teine hea valik Lasnamäel on Park Inn by Radisson Central Tallinn, mis asub linna südames. Hotellis on olemas restoran, baar ning tasuta parkimine. Hotellis on ka lastele mängutuba ja bassein.

Kokkuvõttes on nii Kristiine kui ka Lasnamäe linnaosas mitmeid hotelle, mis sobivad erinevatele reisijatele. Hotellide valik on lai ning leida võib nii luksuslikke kui ka taskukohasemaid variante.

Hotellid Ülemistes

Ülemiste on populaarne piirkond Tallinnas, kus on mitmeid hotelle, mis sobivad nii ärireisijatele kui ka turistidele. Piirkond asub lennujaama lähedal ning pakub ka mugavat ligipääsu kesklinnale.

Üks populaarne hotell Ülemistes on Revelton Suites, mis pakub kaasaegseid ja mugavaid tube ning sviite. Hotellis on ka restoran, kus serveeritakse hommikusööki ning õhtusööki. Lisaks on hotellis ka spaa- ja wellness-keskus, kus saab lõõgastuda pärast pikka päeva.

Teine hea valik Ülemistes on City Apartments, kus on saadaval erineva suurusega korterid. Kõik korterid on täielikult sisustatud ning neis on olemas kõik vajalik mugavaks elamiseks. Hotell asub vaid mõne minuti kaugusel lennujaamast ning pakub ka tasuta parkimist.

Ülemiste piirkond on ideaalne valik nii ärireisijatele kui ka turistidele, kes soovivad mugavat ja kaasaegset majutust Tallinnas.

Hotellide hinnad ja tärnid

Tallinnas on saadaval erinevaid hotelle, mis sobivad erinevatele eelarvetele. Hotellide hind sõltub tavaliselt hotelli asukohast, mugavustasemest ja hooajast. Enamik hotelle pakuvad mitmeid erinevaid toatüüpe, mis erinevad hinna ja mugavuse poolest.

Hotellide hindu saab võrrelda mitmete veebisaitide kaudu, mis pakuvad hinnavõrdlust. Näiteks Booking.com pakub veebisaiti, kus saab hotelle otsida hindade järgi ning tulemusi sorteerida madalaima hinna esimesena või tärnide arvu järgi. Samuti on võimalik valida hotell, mis asub teatud piirkonnas, nagu näiteks kesklinnas või vanalinnas.

Hotellide hindade kõrval on oluline ka hotelli tärnide arv. Tärnid näitavad hotelli mugavustaseme ja teenuste kvaliteeti. Tavaliselt on hotellidel tärne vahemikus 1 kuni 5. Kõrgema tärnide arvuga hotellid pakuvad tavaliselt rohkem teenuseid ja mugavusi, kuid on ka kallimad. Madalama tärnide arvuga hotellid on odavamad, kuid pakuvad vähem teenuseid ja mugavusi.

Kui soovite leida odavaima hinna, siis tasub otsida hotellide hindu, mis on sorteeritud madalaima hinna esimesena. Samuti võib olla kasulik valida hotell, mis pakub vähem teenuseid ja mugavusi, kuid on siiski mugav ja asub soovitud piirkonnas.

Kokkuvõttes on Tallinnas saadaval erinevaid hotelle, mis sobivad erinevatele eelarvetele ja vajadustele. Hotellide hind ja tärnide arv on olulised tegurid, mida tuleks hotelli valimisel arvesse võtta.

Hotellide teenused

Hotellid Tallinnas pakuvad laias valikus teenuseid, mis vastavad erinevatele vajadustele ja eelistustele.

Enamik hotelle pakub tasuta WiFi-ühendust, mis tagab külalistele mugava internetiühenduse. Lisaks on paljudes hotellides ka konditsioneer, mis tagab ruumide meeldiva temperatuuri.

Kui soovite nautida lõõgastavat puhkust, siis on paljudes hotellides olemas spa- ja saunakeskused. Näiteks Viimsi Spa pakub laias valikus spaateenuseid ning Hilton Tallinn Park hotellis on olemas ka eraldi spaakeskus.

Hotellide restoranid pakuvad erinevaid maitseelamusi ja sobivad nii hommiku-, lõuna- kui õhtusöögiks. Baarid on avatud hiliste õhtutundideni ning pakuvad laia valikut jooke.

Kui soovite nautida õuesviibimist, siis on paljudes hotellides olemas aed ja terrass. Näiteks Hestia Hotel Kentmanni hotellis on avar sisehoov, kus saab nautida värsket õhku.

Hotellide teenuste hulka kuuluvad ka concierge-teenused, eraparkla, minibaar, 24-tunnine vastuvõtt ning ühine puhkeruum. Näiteks Adoryal hotellis on olemas eraparkla ning Oru Hub Hotel Tallinn hotellis on olemas ühine puhkeruum.

Tallinnas on mitmeid hotelle erinevates piirkondades, sealhulgas Toompeal, Rotermanni kvartalis ja vanalinnas. Näiteks Nunne Boutique Hotel asub vanalinnas ning Regent Tallinn hotell asub Toompeal, kust avaneb kaunis vaade linnale.

Kokkuvõttes pakuvad hotellid Tallinnas laias valikus teenuseid, mis vastavad erinevatele vajadustele ja eelistustele.

Categorized in: