Ryanair on odavlennufirma, mis on tuntud oma konkurentsivõimeliste hindade ja käsipagasi reeglite poolest. Käsipagas on reisijatele oluline, kuna see võimaldab neil reisida kiiresti ja mugavalt ilma suurte kohvrite ja kottideta. Kuid Ryanairi käsipagasi reeglid võivad olla segased ja keerulised, mistõttu on oluline neid enne lennupileti ostmist hoolikalt läbi lugeda. Ryanair käsipagas reeglid on järgmised:

Käsipagasi suurus ja kaal

Ryanair lubab igal reisijal kaasa võtta ühe käsipagasi ja ühe väikese koti pardale (personal item). Käsipagasi mõõtmed ei tohi ületada 55 x 40 x 20 cm ja selle kaal ei tohi ületada 10 kg. Väike kott peab mahtuma käsipagasi alla või istme ette.

Pagasi tüüpSuurusKaal
Käsipagas40cm x 25cm x 20cm
Käsipagas (Priority)55cm x 40cm x 20cm10kg
Registreeritud pagas81cm x 119cm x 119cm10kg või 20kg
Eripagas81cm x 119cm x 119cm32kg

Lisatasud

Ryanair võib küsida lisatasusid, kui käsipagas on üle kaalus või üle suuruse piirangu. Lisatasu sõltub sellest, kui palju üle käsipagasi kaalupiiri reisija. Kui käsipagas on üle suuruse piirangu, tuleb reisijal see registreerida ja maksta selle eest lisatasu.

Priority boarding

Ryanair pakub võimalust osta prioriteetset pardaleminekut, mis tagab reisijale võimaluse võtta pardale üks käsipagas ja üks väike kott, ning võimaldab neil minna pardale enne teisi reisijaid. See võib olla kasulik neile, kes soovivad tagada, et nende käsipagas mahub pardale ning vältida lisatasusid.

Online check-in

Ryanair soovitab reisijatel check-in teha veebis, mis võimaldab neil valida oma istekoha ja vältida pikki järjekordi lennujaamas. Lisaks võimaldab see reisijatel salvestada oma käsipagasi mõõtmed ja kaalu, et vältida lisatasusid.

Käsipagasi paigutamine pagasiruumi

Kui lend on täis, võib Ryanair nõuda, et reisijad paneksid oma käsipagasi tasuta pagasiruumi, kuna lennukis ei pruugi olla piisavalt ruumi kõigi käsipagasite jaoks. Kui reisijal on prioriteetne pardaleminek, võib ta siiski võtta oma käsipagasi pardale.

Ryanair käsipagas

Kuidas säästa raha Ryanairi käsipagasiga reisides?

Ryanairi käsipagasi reeglite järgimine võib aidata reisijatel säästa raha. Siin on mõned näpunäited, kuidas seda teha:

  • Kontrollige käsipagasi suurust ja kaalu enne lennupileti ostmist, et vältida lisatasusid.
  • Ostke prioriteetne pardaleminek, et tagada käsipagasi pardalevõtmine ja vältida lisatasusid.
  • Check-in tehke veebis ja salvestage oma käsipagasi mõõtmed ja kaal, et vältida lisatasusid.
  • Kui teie käsipagas on üle kaalupiiri, kaaluge võimalust registreerida see pagasina ja maksta selle eest lisatasu, selle asemel, et maksta kõrgemat hinda lennujaamas.
  • Vältige lisatasusid, hoides oma käsipagasi kaalu ja suurust kontrolli all.

Ryanair käsipagas: faktid ja numbrid

Siin on mõned faktid ja numbrid Ryanairi käsipagasi kohta:

  • Ryanair lubab igal reisijal kaasa võtta ühe käsipagasi tüki ja ühe väikese kotti pardale.
  • Käsipagasi mõõtmed ei tohi ületada 55 x 40 x 20 cm ja selle kaal ei tohi ületada 10 kg.
  • Ryanair soovitab reisijatel check-in teha veebis, et vältida pikki järjekordi lennujaamas ja salvestada oma käsipagasi mõõtmed ja kaal.
  • Kui reisijal ei ole prioriteetset pardaleminekut ja lennukis ei ole piisavalt ruumi kõigi käsipagasite jaoks, võib Ryanair nõuda, et reisijad paneksid oma käsipagasi tasuta pagasiruumi.

Categorized in: