Tänapäeva kiirel elutempol on rõõm leida lihtsaid ja usaldusväärseid viise eriliste sündmuste tähistamiseks. Just siin tulebki mängu meie professionaalne catering-teenus, mis on loodud selleks, et muuta sinu sündmus meeldejäävaks, muretuks ja maitsvaks kogemuseks. Kas soovid korraldada sünnipäeva, pulma, firmapidu või mistahes muud tähtsat sündmust? Meie professionaalne catering meeskond on siin, et Sind aidata!

catering

Miks valida meie catering-teenus?

Mitmekülgne Menüü: Oleme koostanud mitmekülgse menüü, mis rõõmustab igas vanuses külalisi. Olgu sinu üritusel eelistatud taimetoitlus, gluteenivaba dieet või mõni eriti põnev teema, leiame alati viisi, kuidas pakkuda maitsvat ja mitmekesist toiduelamust.

Kvaliteetne Tooraine: Meie jaoks on kvaliteet esmatähtis. Kasutame vaid parimaid tooraineid, et tagada meie roogade suurepärane maitse ja kvaliteet.

Professionaalne Teenindus: Meie sõbralik ja kogenud meeskond teab, kui oluline on sujuv teenindus igal sündmusel. Meie kirglikud kokad, professionaalsed projektijuhid ja tipptasemel kelnerid aitavad Su sündmuse läbi viia ideest teostuseni!

Kohandatud Lahendused: Mõistame, et iga üritus on eriline ja unikaalne. Seetõttu pakume kohandatud lahendusi vastavalt Sinu soovidele ja eelistustele, et Su sündmus oleks täpselt selline, nagu oled unistanud.

Stressivaba Korraldus: Meie eesmärk on teha sinu jaoks kogu sündmuse ettevalmistus võimalikult stressivabaks. Saad rahulikult nautida üritust ja veeta aega oma külalistega, teades, et toidu ja teenindusega on kõik parimas korras.

catering

Kuidas tellida meie catering-teenust?

Kontakt: Esimeseks sammuks on meiega ühendust võtmine. Võid helistada meie klienditeenindusse või täita tellimisvormi meie kodulehel.

Konsultatsioon: Pärast Sinu päringut võtame sinuga ühendust, et arutada üksikasju ja saada parem arusaam võimalikest soovidest.

Menüü Valik: Koos otsustame sobiva menüü ja toitude valiku üle. Võid julgelt välja käia oma ideed ja soovid ning meie aitame Sul need teoks teha.

Kohapealne Ettevalmistus: Sündmuse päeval tuleme kohale varakult, et kõik saaks oleme täpselt nii nagu soovitud. Lauad kaetud ja toit kaunilt serveeritud. Meiega saad olla oma peol külaline ja nautida sündmuse kulgu.

Nii et kui soovid korraldada unustamatut sündmust, kus toit on maitsev ja teenindus laitmatu, siis meie catering-teenus on just sinu jaoks. Anna meile teada oma soovidest ning usalda meile oma eriline päev!

Ootame põnevusega võimalust sind aidata ja luua koos sinuga unustamatu sündmus!

P.S. Ära unusta piiluda 7 Käiku kodulehele, et saada rohkem inspiratsiooni meie varasematest läbiviidud sündmustest! Menüü valikuga tutvumiseks, küsi pakkumist.

catering

Categorized in: