Plaanite eelseisvat sündmust, kuid peate otsustama, kas soovite paigaldada oma üritusele telk või otsutate siseruumide kasuks. 

Siin on 3 põhjust, miks valida oma ürituse jaoks peotelk!

Ürituste telgid loovad kohese atmosfääri

peotelgi rent

Telgid on omamoodi ägedad, eks? Selles tundes on midagi, kui liigud peole ja näed üritusel kohe suurt valget peotelki (või mis tahes muud värvi). Teate, et see saab olema hea pidu!

Õigesti valitud peotelk lisab teie üritusele prestiiži, isegi ilma märkimisväärsete kaunistusteta. Kaunistamata telgi saab dekoratsioonide ja valgustuse lisamise abil hõlpsasti muuta ürituse teemakohaseks. Telkide kaunistamiseks kasutatakse valgusteid, laternaid, kangaid, lilli ja muid esemeid. Ärge siiski liiale minge! Telgi veelgi kaunimaks muutmiseks on vaja vaid natuke.

Telgid kaitsevad ilmastikuga seotud ohtude eest

peotelgi rent

Eesti suvi ei ole alati ideaalne! Alati tuleks olla valmis kõigeks, mida ilm meile võib pakkuda. Peotelk kaitseb külalisi, toitu, mööblit, isiklikke esemeid ja muud väärtuslikku. Seega, isegi kui teie ürituse ajal on tugev vihmasabin, võivad teie külalised tunda ennast mugavalt ja turvaliselt. Pidu läheb edasi!

Vabadus asukoha valikul

peotelgi rent

Niikaua, kui telgi aluspind on piisavalt stabiilne, on võimalik peotelki paigutada kuhu iganes soovite. See annab teile suurema vabaduse valida peoliste jaoks just see õige asukoht. Olgu selleks maaliline merevaade, või hubane metsatukk, telgi kasutamine üritusel pakub just kõike seda. 

Superhero kahe tipuga peotelk– see on stiilne viis oma ürituste silmapaistvaks muutmiseks. Meie peotelk on suur, mõõtmetega 21,85 x 13,85 meetrit ja selle kõrgus on 6 meetrit. Selle seadistamine võtab vaid tunni ja selle mahavõtmine on imelihtne vaid 30 minutiga. Telk sobib suurepäraselt kuni 100 inimese koosviibimiseks ja mahutab isegi live-bändi lava. Olgu tegemist pulma, firmapeo või sünnipäeva tähistamisega, see telk täidab need kriteeriumid. Kahe tipuga “star telk” tüüpi peotelgi disain on eriline, mis annab teie üritusele avatud ja õhulise tunde. Meie peotelk pole mitte ainult stiilne, vaid ka praktiline. Soodsa rendihinna sisse kuuluvad ka soovi korral eemaldatavad seinad, mille eeliseks on tuulevaikus ja ürituse privaatsemaks muutmine. Meie telgi kangas on tulekindel ja suudab taluda tuulepuhanguid. Meie startelgi ainukeseks kriteeriumiks on stabiilne aluspinnas. Telgi transpordime kõikjale Eestis. Peotelgi rent sisaldab telgi paigaldamist, pingutamist ja mahavõtmist ilma lisatasuta. Superhero telgirent on probleemideta ja taskukohane lahendus teie ürituse vajadustele. Muutke oma sündmus meeldejäävaks meie peotelgiga.

Categorized in: