Võtke sel aastal ette Mallorca reis. Mallorca on tuntud kui üks populaarsemaid turismisihtkohti Hispaanias ja meie eesmärk on aidata teil kogeda seda saart nagu kohalikud. Paljud turistid valivad Mallorca reisi selle lihtsuse ja mugavuse tõttu, kuid see saar pakub palju enamat kui lihtsalt ilusad rannad. Siin on meie nõuanded, kuidas saaksite tõeliselt kogeda Mallorcat, ilma et peaksite kogema turistilõkse.

Mallorca reis
Booking.com

Avastage saare kultuur

Mallorca kultuur on segu Hispaania, Vahemere ja Baleari kultuurist. Kui soovite tõeliselt kogeda seda saart, siis soovitame tungivalt avastada kohalikke kultuuri- ja kunstikeskusi. Nendes kohtades saate õppida Mallorca ajaloost ja kultuurist. Palma linnas asuv Almudaina palee on suurepärane koht, kus avastada Mallorca ajalugu. Loomulikult ei saa te ka jätta külastamata Palma katedraali, mis on üks Mallorca kuulsamaid vaatamisväärsusi.

Mallorca köök on midagi erilist

Hispaania kööki peetakse üheks maailma parimaks ja Mallorca ei ole siin erandiks. Paljud kohalikud restoranid pakuvad värskeid mereande ja traditsioonilisi Vahemere roogasid. Kui olete külastamas Mallorcat, siis proovige kindlasti kohalikke spetsialiteete nagu sobrassada, tumbet ja ensaimadas. Soovitame külastada ka Santanyi turgu, kus saate osta värsket kohalikku toitu ja käsitööd.

Kogege Mallorca loodust

Mallorca loodus on uskumatult ilus ja mitmekesine. Saarel on kõrgeim mäetipp, mis on üle 1400 meetri kõrge. Soovitame uurida saart matkates või jalgrattaga sõites. Peale selle on Palma üks kaunimaid ja puhtamaid randu Hispaanias, nii et kui soovite päevitada ja ujuda, siis külastage kindlasti Palma randa.

Külastage Mallorca peidetud aardeid

Paljud Mallorca peidetud aarded on turistidele tundmatud. Kui soovite tõesti kogeda saart nagu kohalikud, siis soovitame külastada selliseid kohti nagu Banyalbufari, Valldemossa, Deia ja Fornalutx. Need on kohad, mis pakuvad vaikset rahu ja võimalust nautida maalilist loodust.

Mallorca reis

Külastage kohalikke turuturge

Mallorca turgudel on tohutu valik värsket kohalikku toitu, käsitööd ja rõivaid. Turgudel käimine on suurepärane võimalus kogeda Mallorca kultuuri ja osta unikaalseid suveniire. Soovitame külastada selliseid turgusid nagu Mercat de l’Olivar Palmas ja Santa Catalina turgu. Samuti on Palmas pühapäeviti toimuv laadapäev eriti huvitav, kus kohalikud müüvad oma käsitööd, toitu ja rõivaid.

Nautige Mallorca ööelu

Mallorca ööelu on tuntud oma peo ja lõbu poolest. Kui soovite kogeda saart nagu kohalik, siis minge välja ja nautige ööelu. Palma linnas on palju baare ja klubisid, kus saate kuulata kohalikku muusikat ja nautida kohalikke jooke. Samuti on Santa Catalina piirkond tuntud oma trendikate baaride ja restoranide poolest, mis pakuvad suurepärast õhkkonda ja maitseelamusi.

Koguge kohalikke kogemusi

Mallorca on tuntud kui turismisihtkoht, kuid see ei tähenda, et peaksite kogu oma reisi ajal jääma turistilõksu. Kui soovite kogeda saart nagu kohalik, siis proovige suhelda kohalikega ja külastada kohalikke üritusi. Paljud kohalikud festivalid ja laadad toimuvad suve jooksul ning need on suurepärane võimalus kogeda Mallorca kultuuri ja traditsioone.

Kokkuvõtteks

Mallorca reis võib olla palju enamat kui lihtsalt rannapuhkus. Kui soovite kogeda saart nagu kohalikud, siis avastage kohalikku kultuuri, proovige kohalikke toite ja külastage peidetud aardeid. Uurige Mallorca loodust ja külastage kohalikke turuturge. Nautige ööelu ja koguge kohalikke kogemusi. Kui järgite neid nõuandeid, siis kogete Mallorcat tõeliselt ja saate unustamatu reisi.

Loodame, et need nõuanded aitavad teil kogeda Mallorcat nagu kohalikud ja et teie reis saab olema täis unustamatuid kogemusi ja seiklusi. Oleme kindlad, et teie reisi ajal avastate palju uusi ja huvitavaid kohti, mis jäävad teile alatiseks meelde.

Categorized in: