Jäär, sodiaagi esimene märk, on uute alguste sümbol. Jäär on tuntud oma sirgjoonelise loomuse poolest, kuid neile heidetakse sageli ette isekust, eriti kui nad pühenduvad kodu ja perekonna heaolule. Kannatlikkus ei ole nende tugevaim omadus, kuid nende innukus võidab sageli inimeste poolehoiu. Kuigi nad on tavaliselt otsusekindlad, võib nende kiirustades tegutsemise iha viia keerulistes olukordadesse, hoolimata võimalikest tagajärgedest. Edu saavutamine on neile väga oluline, ja ebaõnnestumine võib kaasa tuua sügava pettumuse. Jäärad ei rahuldunud lihtsalt murede üle mõtlemisega; nad tahavad tegutseda. Kui nad suudaksid õppida enne tegutsemist rohkem kaaluma, saaks nende elujõud neile palju saavutusi tuua. Kõige suurem negatiivsus, mis võib neid mõjutada, on isekus, mis on sageli tingitud nende soovist olla võitjad.

Kui otsid printsi valgel hobusel, kes sind jalust niidab, võib see printsiroll kuuluda Jäära mehele. Samuti, kui oled mees, kes otsib enesekindlat daami juhtpositsioonil, võiksid leida endale sobiva Jäära naise.

Raha

Raha meeldib sulle ja vajad seda ning omad entusiasmi ja energiat, mis on vajalikud raha teenimiseks. Siiski pole raha tavaliselt sinu peamine eesmärk – pigem on see midagi, mis tuleb muude saavutuste või ambitsioonide kõrval. Kui rääkida säästmisest ja investeerimisest, siis see on tavaliselt Jäärale täiesti erinev maailm. Sinu jaoks on raha selleks, et nautida, hellitada ennast ja jagada teistega.

Karjäär ja töö

Sündinud juhiks ja saavutajaks, oled sina see, kes juhib teisi uutele radadele. Sinu enesekindlus ja võistlushimu sobivad hästi pingelistesse olukordadesse, ja sa naudid väljakutseid ning ei kohku tagasi ka kõige keerulisemate tööde eest.

Siiski eelistad jätta detailidega tegelemise teistele ja keskenduda projekti algatamisele. Sageli alustad asju, kuid lõpetamine jääb teiste õlgadele. Vajad tõhusat meeskonda, et viia lõpule alustatu.

Jäära tähtkuju iseloomustus

Tähtkujude iseloomustus aitab mõista iga sodiaagimärgi omadusi.

Jäära tugevused hõlmavad kindlameelsust, usaldusväärsust, energiat, julgust, entusiasmi, elurõõmu ja heldust. Nende nõrkused võivad avalduda enesekesksusena, egoismis, kannatamatuse ja domineerimisena. Sul meeldib astuda esimesi samme, nautida väljakutseid ja vabadust avastada, kuid ei meeldi ignoreerimine, pettumine, ülemused ja ootamine.

Jäära tähtkuju sobivus

Jäära jaoks on parimad sobivused Lõvi, Kaalud, Ambur ja Veevalaja. Rohkem infot nende sobivuse kohta saab lugeda vastavast horoskoobist.

jäär

Categorized in: