Lõvide maailmavaade võib tunduda mõnele kui džunglikuninga enesekesksus, kes peab enda õiguseks valitseda kõike ja kõiki. Vahel võib selles olla isegi tõetera, sest Lõvi on sageli see, kelle juhtimise all asjad sujuvad. Organiseeritus on neile oluline, alustades oma isiklikust elust. Tihti valivad nad enda ümber hästi organiseeritud kaaslased nii töö- kui ka eraelus. Lõvid innustavad lähedasi saavutama nende potentsiaali ning hindavad nii enda kui ka teiste isiklikku kasvu. Siiski on oluline, et Lõvi ei jääks liialt kinni oma arvamustesse, vaid arendaks paindlikkust ja vastuvõtlikkust uutele ideedele. Nad on praktilised, filosoofilised ja vaimsed ning samal ajal ka julged, kuid kunagi ei lähe nad ebaausaks, hoolimata pakutavatest eelistest.

Lõvi jaoks on oluline, et nende partner tunneks end erilisena. Nad naudivad romantilisi žeste peaaegu sama palju kui suhteid endid. Lõvid on ustavad, armastavad ja armastusväärsed ning ootavad sama ka oma partnerilt. Kuigi Lõvid võivad olla suhtes domineerivad, eeldavad nad, et nende partner on enesekindel ja austust vääriv.

Raha

Lõvid on loomult suursugused kulutajad. Nad naudivad raha kulutamist asjadele ja inimestele, kes neile rõõmu pakuvad. Nad hindavad edu ja on valmis maksma kõrge hinna privileegide eest, mida see kaasa toob. Nende suurejooneline elustiil võib aga olla kallis lõbu.

Lõvid ei pruugi eriti hoolitseda eelarvepidamise eest. Nad elavad pigem filosoofia järgi, et “kui sul seda veel pole, siis loo see.” Nad näevad alati klaasi pooltäis, mitte pooltühi. Kuigi see pole üllatav, võivad neil hetkedel raha otsa lõppeda.

Karjäär ja töö

Lõvid on loomulikult sündinud staarid ja nende karjäärivalik ei mängi alati suurt rolli, kuna nad tõusevad tavaliselt esile olenemata ametist. Kui Lõvi kannatab eneseusalduse puuduse all, oskab ta siiski esineda veenvalt ning neil on muljetavaldavad juhtimisoskused.

Nende ideed ja karisma suudavad tuua sära ka igavatesse ülesannetesse ja hallidesse töökeskkondadesse. Nad on head meeskonnatöötajad, kelle elav isiksus tõstab meeskonna vaimu. Lõvid ei salli konflikte ega ebakõla oma kolleegide ja kaastöötajatega.

Lõvi tähtkuju iseloomustus

Tähtkujude iseloomustus aitab paremini mõista iga sodiaagimärgi omadusi.

Lõvide tugevused hõlmavad rahulikkust, pühendumust, optimismi, juhtimisoskusi, energiat, kohanemisvõimet, sõbralikkust, armastust lõbustuste vastu, siirust ja sallivust. Nende nõrkused võivad ilmneda kamandamises, domineerimises, armukadeduses, isekuses, impulsiivsuses ja tujukuses. Neile meeldib truudus, oma lähedaste kaitsmine, nõuandmine, meelitamine ja riskide võtmine, kuid neid ei meeldi igavus, tühisus, korralduste täitmine, sõltuvus teistest ning tegevused, mis ei anna neile midagi vajalikku.

Lõvi tähtkuju sobivus

Parim sobivus Lõvidele saavutatakse teiste tähtkujudega, näiteks Jääraga, Kaksikutega, Kaaludega ja Amburiga. Rohkem infot nende sobivuse kohta saab lugeda vastavast horoskoobist.

lõvi

Categorized in: