Veevalaja on tihti ülimalt ettearvamatud. See tunnusjoon avaldub eriti nende vestlustes, kus nad võivad väljendada seisukohti, mis erinevad oluliselt üldtunnustatud tõdedest, eriti kui teema on vastuoluline. Nad on suured individualistid ja ehitavad oma elu ainult oma isiklikele eelistustele. See võib tekitada neil raskusi teiste inimestega suhtlemisel, kuna nad ei talu olukordi, kus nad peavad end emotsionaalselt avama.

Veevalajad on loomu poolest ekstsentrilised, otsusekindlad ja kangekaelsed. Nad ei ole üleolevad ega sallimatud, neid ajab närvi kõik, mis on võlts või silmakirjalik. Nad ei pruugi olla kõige paremad oma tunnete väljendamisel ja hoiavad oma emotsioonid pigem endale. Armastuse osas on neile oluline kaaslasega samal lainepikkusel olemine, kuid nad võivad olla keerulised ja jonnakad.

Veevalajad ei ole kõige romantilisemad armastajad ja ei pane füüsilist külgetõmmet suhtes esikohale. Nad vajavad partnerit, kes jagaks nende huvide ja ideaalidega. Kuigi nad väärtustavad sõprust, on nende jaoks keeruline saavutada sügavamat ja tõelisemat armastust.

Veevalajad saavad kindlustunde oma sõpruskonnast ja väärtustavad rohkem maist vara kui materiaalset rikkust. Nad võivad olla muretud rahaasjade suhtes ja unustada arvete tasumise. Raha pole neile suunajaks ja nad näevad seda pigem vahendina nautida elu.

Karjäär ja töö

Veevalajad ei sobi tavaliste tööde jaoks, kuna nende omapärane ja vahel ekstsentriline mõtlemine vajab loomingulist väljundit. Neil läheb paremini vabakutselisena töötamine, kus neil on rohkem loomingulist vabadust. Kõrge palk ei motiveeri neid, pigem on oluline tööst saadav rahuldus.

Kui neile antakse vajalik loominguline vabadus ja nad usuvad oma töösse, saavad nad saavutada suurepäraseid tulemusi. Kuid ilma iseseisvuse ja uskumuseta muutuvad nad pettunuks ja ükskõikseks. Seetõttu otsivad nad uusi väljakutseid ja püüavad katsetada erinevaid valdkondi.

Veevalaja tähtkuju iseloomu omadused

Veevalaja tugevused hõlmavad nutikust, leidlikkust, originaalsust, sõbralikkust ja teravmeelsust. Nende nõrkused võivad avalduda sarkasmis, ülekohtus, mässumeelsuses, jonnakuses ja enesesse sulgumises. Neile meeldivad üllatused, sõprus, sotsiaalne elu ja realistlik lähenemine. Nad ei talu sallimatust, eelarvamusi, vastandamist ja teiste inimeste nõuandeid, kuidas elada.

Veevalaja tähtkuju sobivus

Veevalajatele sobivad hästi Jäär, Kaksikud, Kaalud ja Ambur. Rohkem teavet nende sobivuse kohta saate lugeda vastavast horoskoobist.

veevalaja

Categorized in: