Kaksikute iseloomujooned võivad mõne jaoks esmapilgul tunduda pealiskaudsed ja nende kalduvus mitut asja korraga ette võtta võib jätta tööde pooleli jätmise mulje. Kuid nende omadused saavad saada tugevuseks, kui neid õigesti ära kasutada. Mitme ülesandega paralleelselt tegelemine on iseloomulik Kaksikutele, kes püüavad kõik alustatud projektid viia lõpule, et vältida rahutust ja enese ebakindlust. Nad on veetlevad ja kõrgelt arenenud isiksused. Kuid liiga rahulikul eluteel liikudes võivad nad langeda tundemaailma häiretesse. Nad tunnevad end kõige õnnelikumana, kui saavad korraga tegeleda mitme erineva huvialaga. Kaksikud on suurepärased suhtlejad ning kui keegi alustab juhuslikku vestlust kassajärjekorras, võib suure tõenäosusega see vestluspartner olla Kaksikute tähtkujust.

Ülimalt tähtis on Kaksikute jaoks leida vaimne ja intellektuaalne hingekaaslane. Nad ei tunne end hästi emotsionaalselt ega suuda ka teiste emotsioonidega tegeleda. Nad ei ole armukadedad ega kontrollivad, pakkudes oma partnerile sama vabadust, mida nad ise nautida soovivad. Kuigi nad ei ole kunagi igavad, tuleb neid käsitleda kui mitut isiksust ühes kehas. Kunagi ei saa olla täiesti kindel, kus Kaksikud mõtlevad või kes nende partner tegelikult on, kui ta on Kaksikute tähemärgi all sündinud.

Kaksikud on loomult sõbralikud ja flirtivad. Nad harva ei jää truudusetuks ilma mõjuva põhjuseta. Üheks selliseks põhjuseks võib olla kaaslaste puuduv usaldus nende vastu. Kuid ärge kunagi proovige Kaksikuid kuidagi piirata – olgu selleks siis kuupäevad, kellaajad, kohad või ideed. Neid ei saa kinni hoida ilma põhjuseta, sest Kaksikud on tuntud tähemärgi liblikatena. Nii kaua, kui neile lastakse vabalt liikuda ja oma loomulikku uudishimu rahuldada, armastavad nad sind nii hästi, kui suudavad. Kuid kui proovite neid piiritleda kas vaimselt või füüsiliselt, võib nende armastus kustuda.

Kuigi Kaksikud ei ole eriti materiaalsed, näevad nad rahas vabaduse ja jõu vahendit ning raha võib neid kergesti ligi tõmmata. Nad võivad olla kokkuhoidlikud omaenda rahaga, kuid võivad teiste rahaga olla helded.

Raha

Kaksikute jaoks on raha lihtsalt vahend. See võimaldab neil saavutada vabaduse teha seda, mida nad soovivad ja minna sinna, kuhu nad ihkavad. Nad elavad üldiselt reeglite järgi, kuid neil on võime teenida suuri summasid – samas ka neid kiiresti kulutada.

Nende vabameelne suhtumine tähendab, et paljudel Kaksikutel tekivad elus rahalised raskused, kuid neil on võime ennast sellest olukorrast välja rääkida või nutikalt lahendusi leida.

Karjäär ja töö

Kaksikud on tõelised multifunktsionaalsed oskustöölised, mida iseloomustab mitmekülgsus ja oskus paljude asjadega korraga tegeleda. See mitmekülgsus võib aga põhjustada raskusi karjääri valikul. Tavalised üheksast-viieni tööd pole tavaliselt nende jaoks. Nad vajavad mitmekesisust, põnevust ja uudishimu, et näidata oma oskusi ja andeid.

Nende ideed on nende kõige müüdavam vara ning nende loov mõtlemine on hindamatu nende tööandjatele. Samuti on nad suurepärased suhtlejad, kuid nad tüdinevad kiiresti rutiinist.

Tähtkujude iseloomustus

Kaksikute tugevad küljed hõlmavad nutikust, energilisust, teravat mõistust ja elavat kujutlusvõimet. Nende nõrkused võivad aga väljenduda impulsiivsuses, pealiskaudsuses, kõikuvuses ja kõhkluses. Nad naudivad vestlusi, meeldivad huumorimeelsetele inimestele, kasutavad laialdaselt oma kujutlusvõimet probleemide lahendamisel ja armastavad mänge. Igavlemine ja täiskasvamine pole nende jaoks.

Kaksikute tähtkuju sobivus

Kaksikud sobivad kõige paremini kokku Lõvi, Kaalude, Amburi ja Veevalajaga. Loe ka nende horoskoobi, et saada rohkem teavet nende sobivuse kohta teiste tähemärkidega.

kaksikud

Categorized in: