Veebiarendus on tegevus, mille eesmärk on luua ja hallata veebilehti ja veebirakendusi. See hõlmab mitmeid erinevaid tegevusi alates kavandamisest ja disainist kuni programmeerimiseni ja haldamiseni välja. Veebiarendus on üha olulisem, sest enamik inimestest otsivad teavet internetist ja veebilehed on vajalikud enamikele äritegevustele.

veebiagentuur

Kuidas alustada?

Veebiarenduse protsess algab planeerimisega. Planeerimine on tegevus, mille eesmärk on määratleda, mida veebileht või rakendus tegema peaks ja kuidas see kasutajale presenteeritakse. See hõlmab mitmeid erinevaid tegevusi alates funktsionaalsuse määratlemisest kuni disaini kavandamiseni.

Disain ja funktsionaalsus

Disain on järgmine samm veebiarenduse protsessis. Disain hõlmab tegevusi, mille eesmärk on luua atraktiivne ja funktsionaalne veebileht või rakendus.

Programmeerimine on järgmine samm veebiarenduse protsessis. Programmeerimine hõlmab tegevusi, mille eesmärk on luua veebileht või rakendus, mis töötab. See hõlmab mitmeid erinevaid tegevusi alates HTML-i, CSS-i ja JavaScripti kirjutamisest kuni veebirakenduste loomiseni.

SEO (Search Engine Optimization)

SEO agentuur aitab Sinu lehel parandada veebilehe positsioone otsingumootori tulemustes. See hõlmab mitmeid erinevaid tegevusi alates märksõnade analüüsist kuni sisu loomiseni. SEO on vajalik, sest enamik inimestest otsivad teavet internetist ja veebilehed, mis on otsingumootori tulemustes kõrgemal, on rohkem nähtavad. SEO aitab teil suurendada veebilehe külastajate arvu ja parandada äritegevust.

veebiagentuur

Categorized in: