Tallinna jõuluturg on iga-aastane sündmus, mis toimub Tallinna vanalinnas ümber jõulukuuse. Jõuluturg avatakse tavaliselt detsembri alguses ja kestab kuni jõulude lõpuni. Jõuluturg pakub mitmeid erinevaid tegevusi ja tooteid, mis on seotud jõuludega.

Jõuluturult saab osta erinevaid jõulukaunistusi ja – kingitusi, näiteks jõulukuusekaunistusi, jõulupilte, jõulukaarte ja jõuluküünlaid. Samuti saab osta erinevaid jõuluküpsetisi nagu piparkoogid ja glöggi.

Toimuvad ka mitmed erinevad tegevused, mis on tagavad maksimaalse jõulumeeleolu. Näiteks saab kuulata jõululaule, osaleda erinevates jõuluprogrammides ja külastada jõulunäitust. Jõuluturul on ka jõuluvana, kellele saab oma soovid esitada ning temaga pilti teha.

Booking.com
tallinna jõuluturg

Tallinna jõuluturg on ka suurepärane koht jõulukinkide ostmiseks. Jõuluturul saab osta erinevaid käsitöö- ja kunstitooteid, mis on valmistatud kohalikest saadustest.

Tallinna jõuluturg on suurepärane koht, kus veeta aega jõulude ajal. See on täis erinevaid tegevusi, tooteid ja programme, mis aitavad luua jõulutunnet ja teha jõulud veelgi meeldejäävamaks. Soovitame kindlasti külastada Tallinna jõuluturgu vahetult enne jõule, et tunda jõulumeeleolu.

Jõulude tähistamisel on ka oluline osa jõulukuuskedel. Jõulukuuskede müük Tartus, pakub laias valikus jõulukuuski ning kuusejalgu.

Categorized in: