Austria on tuntud suurepäraste suusakeskuste poolest, mis meelitavad igal aastal kümneid tuhandeid suusatajaid ja lumelaudureid üle maailma. Alpid on suusasõprade seas eriti populaarsed tänu oma suurepärastele mäenõlvadele, kaunitele vaadetele ja kõrgete lumekvaliteetidele. Austria suusakeskused pakuvad mitmekesist valikut nii algajatele kui ka kogenud suusatajatele ning on tuntud ka oma hubaste hotellide ja restoranide poolest, mis pakuvad suurepärast ööbimisvõimalust ja maitsvat toitu.

10 suurimat Austria suusakeskust

St. Anton am Arlberg

Kui otsite ekstreemset suusatamist, siis on St. Anton am Arlberg teie jaoks õige koht. See suusakeskus asub Austria Tirooli piirkonnas ja on tuntud oma väljakutset pakkuvate radade poolest. St. Anton on tõeline suusaparadiis neile, kes armastavad mäesuusatamist ja lumelauasõitu. Samuti on siin suurepärased après-ski võimalused, mis muudavad teie puhkuse veelgi meeldejäävamaks.

Ischgl

Ischgl on suurepärane sihtkoht talvel nautimiseks nii suusatamise kui ka ööelu poolest. See kuurort asub Silvretta mäestikus ja pakub mitmekülgseid suusalaskumisi nii algajatele kui ka kogenud suusatajatele. Pärast päevast suusatamist saate nautida Ischgli kuulsat ööelu ja kontserte. See koht on tõeline pidutsemise pealinn talvel!

Saalbach-Hinterglemm

Kui soovite avastada suusatamise paradiisi, siis on Saalbach-Hinterglemm just õige valik. See suurepärane suusakeskus asub Salzburgi piirkonnas ja on tuntud oma lumiste radade, mägismaastike ja suurepäraste suusaliftide poolest. Siin saate nautida suusatamist nii päeval kui ka öösel ning avastada maalilisi metsi ja mägesid.

Sölden

Sölden on veel üks suurepärane suusakeskus Austria Ötztali orus. Sellel kuurordil on lai valik suusalaskumisi ja suurepärane lumekvaliteet. Sölden on eriti tuntud oma suurejooneliste suusaliftide poolest, mis viivad teid kiiresti mäetippudele. Siin saate nautida suusatamist kogu perega.

Lech-Zürs am Arlberg

Lech-Zürs am Arlberg on elegantne ja luksuslik suusakeskus, mis asub Arlbergi piirkonnas. See on kuulus oma eksklusiivsete suusalaskumiste ja maaliliste vaadete poolest. Kui otsite luksuslikku talvematka, siis on Lech-Zürs am Arlberg teie jaoks õige sihtkoht. Siin saate nautida suusatamist luksuslikult.

Mayrhofen

Mayrhofen on suurepärane suusakeskus, mis asub Tirooli piirkonnas. See on tuntud oma mitmekülgsete suusalaskumiste ja maaliliste vaadete poolest. Lisaks suusatamisele saate siin nautida ka traditsioonilist Austria kultuuri ja kööki. Mayrhofen on suurepärane koht nii suusatamise kui ka kultuurihuvilistele.

Kitzbühel

Kitzbühel on veel üks Austria suusakeskus, mis pakub suurepärast talvist kogemust. See kuurort asub Tirooli piirkonnas ja on tuntud oma suurepäraste suusalaskumiste, ajaloolise arhitektuuri ja luksuslike spaade poolest. Kitzbühel on ideaalne koht neile, kes soovivad nautida suusatamist ja samal ajal lõõgastuda spaas.

Obertauern

Obertauern asub Salzburgi piirkonnas ja on tuntud oma suurepäraste suusalaskumiste ja lumekindlate radade poolest. See kuurort on suurepärane valik talviseks puhkuseks, kus saate nautida suusatamist ilma muretsemata lumepuuduse pärast. Obertauernis on ka suurepärased après-ski võimalused.

Zell am See-Kaprun

Zell am See-Kaprun on suusakeskus, mis asub Salzburgi piirkonnas ja pakub suurepärast suusatamist ning kauneid järvivaateid. See on suurepärane koht nii suusatamise kui ka talviste veespordialade armastajatele. Siin saate nautida nii mägesid kui ka järvi.

Serfaus-Fiss-Ladis

Serfaus-Fiss-Ladis on ideaalne suusakeskus peredele. See asub Tirooli piirkonnas ja pakub mitmekülgset suusatamist ning lastesõbralikku keskkonda. Siin saavad nii täiskasvanud kui ka lapsed nautida suusatamist ja talviseid tegevusi. Serfaus-Fiss-Ladis on ideaalne koht perepuhkuseks.

Austria suusakeskused

Kokkuvõte

Austria suusakeskused on suurepärane sihtkoht suusasõpradele, kuna riigis on palju suurepäraseid suusakeskusi, mis pakuvad suurepärast suusatamisvõimalust ja kauneid vaateid. 

Categorized in: