Kalad on erakordselt tundlik märk ning nende hing on avatud teiste inimeste mõtetele ja tunnetele. Nad püüavad alati teha õigeid valikuid, kuigi neil võib puudu jääda piisavast tahtejõust. Kalad reageerivad emotsionaalselt ja heldelt, tihti otsustades ühe tee kasuks, kuid hiljem tegutsedes vastupidiselt. Kalade lahke ja ohverdav hing võib sageli takistada nende enda potentsiaali täielikku arengut. Neil võib olla suur loominguline anne, kuid nad kalduvad panema selle teiste heaks tööle, selle asemel et ise seda täielikult ära kasutada.

Kalade hinges on lõpmatult romantikat ja sentimentaalsust, kuid neil võib olla praktilise elu osas mõningane ähmane arusaam. Nad on unistajad ja mõnikord ei suuda nad isegi iseenda unistustele piisavalt tähelepanu pöörata, rääkimata nende teostamisest. Õnnistatud on see, kes saab osaks Kalade armastusest, sest nad oskavad nii teenida kui ka igatseda.

Raha

Kaladel võib olla rahaga suhe, mis kõigub äärmustes. Harva on raha nende prioriteet number üks, kuid nad tunnevad selle tähtsust, eriti kui see puudutab nende isiklikke vajadusi ja eesmärke.

Nad naudivad raha kulutamist, eriti kui nad vajavad tuju tõstmist, kuid nad saavad hakkama ka väikeste vahenditega. Kuldse kesktee leidmine rikkuse ja vaesuse vahel võib olla nende jaoks keeruline. Raha tuleb ja läheb Kalade elus, sarnaselt ookeanile, mis on seotud nende tähemärgiga.

Karjäär ja töö

Kaladel on suur kujutlusvõime ja kaastunne ning nad otsivad tööd, kus nad tunnevad, et nad teevad midagi olulist – kas iseendale või teistele. Liigne surve ja liigsed kohustused võivad muuta nad närviliseks. Nad õitsevad keskkonnas, kus saavad panustada loominguliselt, samal ajal kui teised võtavad suurema vastutuse ja teevad suuremaid otsuseid.

Nende paindlikkus on nende töökohal eeliseks, kuid nad ei talu jäikasid tööstruktuure. Õiges keskkonnas, õigete kaastöötajate ja õigete stiimulitega võivad nad olla väga edukad.

Kalade tähtkuju iseloomustus

Kalade tugevusteks on suur kujutlusvõime, emotsionaalsus, isetus, kaastunne, intuitsioon ja võlu. Nende nõrkusteks võivad olla usaldusväärsuse puudumine, tujukus, nõrkus, kiire ärrituvus, idealism ja ülitundlikkus. Neile meeldivad loovus, unistamine, teiste aitamine, otsekohesus ja kunst, kuid nad ei talu reegleid, pingeid, kriitikat ega sunnitud tegevusi.

Kalade tähtkuju sobivus

Kaladel sobib hästi kokku Vähk, Skorpion, Kaljukits ja Sõnn. Rohkem teavet sobivuse kohta teiste tähtkujudega leiate vastavatest horoskoopidest.

kalad

Categorized in: