Vähi tunded on intensiivsed ja võivad mõnikord tunduda ülekaalukad. Vähk on äärmiselt tundlik ja haavatav ning reageerib kiiresti emotsioonidele. Kui nad instinktiivselt tunnevad midagi toimumas, võib see tunne neid sügavalt murelikuks muuta. Mure on nende tugevaim loomulik vaenlane, ja vahel võivad nad isegi muretseda selle pärast, et pole millegi pärast muretseda. Vähk kaitseb end võimaliku emotsionaalse vigastamise eest, tõmbudes tagasi ja otsides turvalisust üksindusest. Nende iseloom on keeruline, kus vahelduvad tugevus ja haavatavus.

Õige partneri korral on nii mees- kui naissoost Vähid ideaalsed kaaslased. Nad on lahked, hoolivad, kaastundlikud ja kaitsevad oma partnerit. Kuid kui neid koheldakse halvasti või nad tunnevad end põlatuna, võivad nad käituda nagu haavatud vähk, kes tõmbub oma kaitsekoja sisse ja ilmutab okkalist vastuseisu.

Armunud Vähid on suured romantikud ning nad teevad kõik, et väljendada oma armastust. Nad on suurepärased koduloojad ja valmistavad rõõmuga romantilisi žeste. Vähid soovivad oma armastatuid täielikult omada.

Vähk võib olla vastumeelne teiste inimeste õpetustele ning eelistab ise kogemuste kaudu õppida. Neil on oma sisemine maailm ja nad ei avane kergesti teistele.

Raha

Vähi jaoks on raha oluline, sest see annab neile turvatunde ja kindluse. Nad soovivad luua endale ja oma lähedastele turvalise pelgupaiga. Nad eelistavad osta kvaliteetseid ja vastupidavaid asju ning loodavad, et need kestavad. Vähk hoolitseb oma tuleviku kindlustamise eest ning eelistab kindlaid ja pikaajalisi investeeringuid. Kuigi nad võivad olla ettevaatlikud säästmises ja kulutustes, kipuvad nad mõnikord kahtlema oma võimetes suuri summasid teenida.

Karjäär ja töö

Vähid on ambitsioonikad ja võivad edu saavutada mitmes valdkonnas. Neil on loov mõtlemine, ärivaist ja võime keskenduda oma eesmärkidele. Nad naudivad vastutustundlikke kohustusi, olgu need seotud inimeste või äriga. Vähk töötab oma tempos ja omal moel ning hindab iseseisvust. Kuigi nad on kogemuste õppijad, võivad nad olla mõnikord enesekriitilised.

Vähi tähtkuju iseloomu omadused

Vähi tugevused hõlmavad kaitsevust, lojaalsust, pühendumust, hoolivust, kaastunnet, usaldusväärsust ja suure kujutlusvõimet. Nende nõrkused võivad väljenduda ülitundlikkuses, tujukuses, kergestiärrituvuses, klammerdumises ja enesehaletsuses. Neil meeldivad hindamine, ajalugu, raha ja nende kodu, samas kui nad ei talu julmust, üksindust, rahalist ebakindlust ja isikliku elu ülevõtmist.

Vähi tähtkuju sobivus

Vähk sobib hästi Sõnni, Skorpioni, Kaljukitse ja Kaladega. Rohkem teavet sobivuse kohta teiste tähtkujudega leiate vastavatest horoskoopidest.

vähk

Categorized in: