Skorpion eristub oma tohutu energiaga. Selle energia tuleb suunata õigesti, sest kui see jääb kasutamata õigetes elukutsetes või muus tegevuses, mis võimaldaks seda terviklikult väljendada, võib see energia seisakusse jääda, viies isiku pettumuse ja rahutuse seisundisse, isegi depressiooni. Skorpionitel on tugev tahe, jõud ja kirglikud emotsioonid. Nende elu võib olla pidev võitlus, kus nad kasutavad oma tahtejõudu kirgede ületamiseks.

Skorpionid on tuntud armastajad sodiaagimärkide seas. Nad on kirglikud, energilised, truud ja pühendunud. Neil on võime nagu röntgen, mis võimaldab neil lummata, hüpnotiseerida ja näha inimese hinge sügavaimatesse nurkadesse. Samas võivad nad olla ka omandihimulised, ja kui neid takistatakse, võivad nad muutuda kättemaksuhimuliseks ja tõrjuvaks.

Skorpionid on sageli väga privaatsed inimesed ja harva jagavad oma saladusi, isegi mitte oma lähedastele. Nad väljendavad oma armastust pigem tegude kui sõnadega, hoolitsedes ja kingitusi tehes. Nad on tuntud oma otsekohesuse poolest, nii et kui küsid Skorpionilt, mida ta arvab, ole valmis kuulma tõtt, isegi kui see on ebamugav. Rasketel aegadel teevad nad kõik endast oleneva, et hoolitseda oma partneri eest, hoolitseda haige eest, lahendada võlad ja kaitsta neid kõige halva eest. Armasta neid, ja nad armastavad sind sügavalt, kirglikult ja kogu südamest.

Skorpionitel on väga tähtis leida õige eesmärk juba algusest peale, sest nad panevad kogu oma energiat ja jõu selle eesmärgi saavutamiseks. Kuigi nad põlgavad nõrkust nii endas kui teistes, on nad üldiselt suuredmeelsed ja valmis pakkuma abi. Skorpionid võivad olla väga saladuslikud, ja see võib olla ohtlik neile, kes üritavad nende saladusi paljastada.

Raha

Kuna Skorpionid on tavaliselt privaatsed inimesed, ei meeldi neile, kui nende rahaline seis on avalik teave. Kuid neil on sageli võimalus teenida suurt varandust ja hoida seda saladuses.

Raha annab Skorpionile tunnet, et nad kontrollivad oma elu ja ümbritsevaid inimesi. Raha on nende jaoks võim.

Karjäär ja raha

Skorpionid on loomult ambitsioonikad ja neil on piisavalt energiat ja keskendumisvõimet, et oma unistusi saavutada. Nad on valmis tegema kõvasti tööd, et jõuda oma eesmärkideni, ja on nõus tegema ohverdusi nende saavutamise nimel.

Neil on head oskused kontoritöös ja nad ei pelga võitlust võimu pärast. Skorpionid on truud oma eesmärkidele ja on valmis tegema kõike vajalikku nende saavutamiseks.

Skorpioni tähtkuju iseloomu omadused

Skorpioni tugevusi hõlmavad truudust, jõulisust, kirglikkust, tähelepanelikkust, leidlikkust ja sõltumatust. Nende nõrkused võivad ilmneda manipuleerimises, armukadeduses ja umbusus teiste suhtes. Neile meeldivad ausad ja lojaalsed inimesed, mõjuvõim, kohustused, tõe väljaselgitamine ja väljakutsed. Samas ei meeldi neile juhuslikud suhted, pealiskaudsed inimesed, kompromissid, otsustamatus, truudusetus ja kontroll.

Skorpion tähtkuju sobivus

Skorpion sobib hästi kokku Sõnni, Vähi, Kaljukitse ja Kaladega. Rohkem teavet sobivuse kohta teiste tähtkujudega leiate vastavatest horoskoopidest.

skorpion

Categorized in: