Kaljukits, neil on suured võimalused edu saavutamiseks, kuid isegi kui nad edukad on, võivad nad kalduda pessimismi poole. See negatiivne mõtlemine võib aeglustada nende edasiliikumist seatud eesmärkide suunas. Kaljukitsed usuvad kindlalt, et neil peab elus midagi suurt saavutama. Neile sobiks keskenduda saavutustele, vara kogumisele või kohustuste täitmisele äris, poliitikas, ühiskonnas või intellektuaalsetel aladel. Kaljukitsedel on suurepärane intuitsioon, mida nad kasutavad isikliku sõltumatuse ja majandusliku kindlustatuse saavutamiseks. Perekonna ja sõprade toetusel ning oma püüdluste hinnaga tõusevad nad kindlalt jalgadele ja saavutavad oma eesmärgid. Kuigi nad ei ole tavaliselt väga emotsionaalsed, on nad ustavad ja omavad omapärast huumorimeelt, kuid nad võivad aeg-ajalt olla ka nurisemisele kalduvad. Nad süüdistavad sageli oma päritolu, oma nõudlikke partnereid või oma ülemuseid selles, et nad pole saavutanud nii palju, kui nad olid kavatsenud.

Kaljukitsedel võib olla raske väljendada oma tundeid või neid isegi ära tunda. Nad säilitavad sageli noorusliku välimuse ka vanemas eas ja võivad elada teistest tähemärkidest kauem, mis annab neile aega edukateks suheteks. Sarnaselt heale veinile muutuvad Kaljukitsed vanusega ainult paremaks, sageli ka nägusamaks, rahulikumaks ja armastavamaks.

Kaljukitsed armastavad korda ja reegleid ning nad peavad reeglitest kinni. Nad hindavad tohutult oma töövõimet ja teavad, et edu tähendab majanduslikku kindlustatust. Kaljukitsed on pikaealisuse märgiks ja nad ihkavad raha, et vanaduses ei peaks nad teistest sõltuma. Aeg-ajalt võivad neil esineda melanhoolia ja üksinduse perioodid.

Raha

Kaljukitsed oskavad rahaga hästi ümber käia. Nad töötavad kõvasti selle teenimiseks, kulutavad seda mõõdukalt ja säästavad tarkusega. Raha tähendab neile kindlat ja mugavat eluviisi ning nad eelistavad osta kvaliteetseid asju, eeldades, et need kestavad. Nad ei raiska raha tühja-tähja peale.

Kaljukitsed ei ole tavaliselt riskijad ega laenutaotlejad. Nad eelistavad maksta asjade eest kohe ja neile ei meeldi olla võlgnikud. Hoolimata sellest, on paljud maailma suurimad filantroobid olnud Kaljukitsed.

Karjäär ja töö

Kaljukitsed on ambitsioonikad ja neil on vajalikud omadused ning ressursid, et oma eesmärke saavutada. Nad on valmis tegema vaeva oma eesmärkide nimel ning neid ei takista miski. Nad naudivad vastutust ja on kohusetundlikud ja tõhusad nii töötajatena kui juhtidena. Kuid kui nad jõuavad oma karjääriredeli tippu, ootavad nad ka õiglast tasu oma vaeva eest.

Kaljukitse tähtkuju iseloomuomadused

Kaljukitse tugevusteks on ambitsioonikus, töökus, vastutustunne, siirus, lojaalsus, sõbralikkus ja kaastunne. Nende nõrkused võivad hõlmata meeleheidet, ebakindlust, ettevaatlikkust ja materialismi. Neile meeldivad püsivus, enesetäiendamine, praktiline mõtlemine ja vastutus, kuid nad ei talu laiskust, kuulujutte, avalikkuse tähelepanu, viha, rumalust ja tarbetuid kompromisse.

Kaljukits tähtkuju sobivus

Kaljukits sobib hästi kokku Sõnni, Vähi, Neitsi ja Kaladega. Rohkem teavet sobivuse kohta teiste tähtkujudega leiate vastavatest horoskoopidest.

kaljukits

Categorized in: