Neitsi tagasihoidlikkus ja malbus võivad eksitavalt tunduda kinnisusena. Tegelikult on nad sodiaagimärkidest kõige toimekamad ja abivalmimad inimesed. Neitsitel on suured energiavarud, mida nad väljendavad nii oma hobide kui ka töö kaudu. Nad on praktilised ja leidlikud, tunnevad end hästi, kui päev on hästi planeeritud ja tegevused selged. Korrastatus ja turvatunne on nende jaoks olulised.

Kui otsid sügavalt romantilist suhet, siis võib-olla ei leia sa Neitsis seda, mida otsid. Paljud Neitsid ei ole eriti huvitatud armuseiklustest ja võivad jääda kauaks vallalisteks, kuna vähestele suudetakse vastata nende kõrgetele standarditele. Nad eelistavad pigem ratsionaalsust kui kirge. Kui sa kohtad Neitsit restoranis, võib see olla sellepärast, et see on puhas, mugav ja pakub head toitu, mitte tingimata romantilise atmosfääri pärast.

Raha

Neitsi on töötamise ja muretsemise tähemärk ning raha on nende jaoks oluline motivaator. Nad on valmis kõvasti tööd tegema, et raha teenida. Mõnikord kulutavad nad liiga palju aega muretsemisele, nii selle pärast, mida neil on, kui selle pärast, mida neil pole.

Neitsid on ettevaatlikud ja osavad leidma häid tehinguid. Neil on oskus eelarvet koostada ja nad valivad hoolikalt, kuidas ja kellele nad oma raha kulutavad.

Karjäär ja töö

Neitsid on nutikad, kohusetundlikud ja hea kulisside taga töötajad. Nad panustavad suure vaevaga, et saavutada nii enda kui teiste jaoks parim tulemus. Nad ei pelga kulisside taga töötamist ja naudivad seda seni, kuni nende saavutusi tunnustatakse.

Neitsid on intelligentse, objektiivse ja analüütilise mõtlemisega ning neil on tugev detailide märkamise võime. Samas võivad nad mõnikord jääda kinni pisiasjadesse ja unustada suurema pildi.

Neitsi tähtkuju iseloomu omadused

Neitsi tugevused hõlmavad analüütilisust, abivalmidust, usaldusväärsust, tähelepanelikkust, kindlameelsust, kannatlikkust ja emotsionaalset tugevust. Nende nõrkused võivad ilmneda liigse kriitilisuse, skeptilisuse, järeleandmatuse, püsimatuse ja konservatiivsuse kaudu. Neile meeldib olla kasulik, osaleda meeskonnatöös, olla sotsiaalne ja teha asju korrektselt. Samas ei meeldi neile rahvamassid, hooletu käitumine, vulgaarsus, korralagedus ja saladuste paljastamine.

Neitsi tähtkuju sobivus

Neitsi sobib hästi kokku Sõnni, Vähi, Skorpioni ja Kaladega. Rohkem teavet sobivuse kohta teiste tähtkujudega leiate vastavatest horoskoopidest.

neitsi

Categorized in: