Lossispaa Wagenküll on elegantne ja luksuslik hotell, mis asub Taagepera lossikompleksis. See on unikaalne miljööväärtuslik ala, kuhu kuulub art nouveau stiilis loss, à la carte restoran, 1930ndate stiilis hotell ning Castle Spa. Lossispaa Wagenküll pakub mugavust, hoolitsusi, maitsevat toitu, meeliköitvaid tegevusi ja vaba aega keset loodust.

Lossispaas on erinevaid majutusvõimalusi, kokku 75 numbritoas ja sviidis, millest igaüks on eriline tänu oma võrratule ajaloole ja pilku köitvale arhitektuurile. Lisaks on võimalus nautida Castle Spa rahustavaid helisid ja hubast valgust, samuti erinevaid temperatuure ja saunu ning veesilmi ja privaatseid lõõgastus- ja puhkealasid.

Lossispaa Wagenkülli à la carte restoran pakub külalistele head toitu ning erinevaid lõõgastus- ja hoolitsusprotseduure. Hotellis on ka mitmeid sportimis- ja vaba aja veetmise võimalusi, mis sobivad nii lastele kui ka täiskasvanutele. Lossispaa Wagenküll on ideaalne koht neile, kes soovivad põgeneda argipäeva stressi ja väsimuse eest ning nautida loodust ja lõõgastavaid tegevusi.

Hotell ja mugavused

Lossispaa Wagenküll on luksuslik hotell, mis pakub erinevaid mugavusi, et muuta külaliste puhkus võimalikult nauditavaks. Hotelli juugendstiilis lossi koos võimsa 40-meetrise peatorniga rajas mõisnik Hugo von Stryk 1907. aastal. Hotellis on kokku 75 numbritoas ja sviidis, millest igaüks on eriline tänu oma võrratule ajaloole ja pilku köitvale arhitektuurile.

Toad ja mugavus

Wagenkülli hotellis on erineva suuruse ja stiiliga toad, mis on hubased ja mugavad. Iga tuba on sisustatud kvaliteetsete mööbliesemete ja kaasaegse tehnoloogiaga, et tagada külalistele maksimaalne mugavus. Kõikides tubades on tasuta WiFi-ühendus, lameekraaniga televiisor, vannituba koos tasuta tualetitarvetega, hommikumantlid ja sussid, föön ning minibaar.

Restoran ja toit

Wagenkülli restoran pakub külalistele laia valikut maitseelamusi. Restoranis on võimalik nautida nii kohalikke kui ka rahvusvahelisi roogasid ning valikus on ka erinevad joogid ja veinid. Restoranis on võimalik tellida ka erinevaid toiduaineid, et valmistada oma toitu hotellitoas või kodus.

Vaba aja veetmise võimalused

Wagenkülli hotell pakub külalistele mitmeid vaba aja veetmise võimalusi. Hotellis on spaa- ja saunakeskus, kus on võimalik lõõgastuda ja nautida erinevaid protseduure. Lisaks on hotellis võimalik mängida lauamänge, tennist, golfi, jalgrattasõitu ja palju muud. Hotellis on ka laste mängutuba, kus lapsed saavad mängida ja lõbutseda.

Kokkuvõttes pakub Lossispaa Wagenküll kõikidele külalistele mugavat ja luksuslikku puhkust, mida saab täiendada erinevate vaba aja veetmise võimalustega.

Lossispaa Wagenküll

Lossispaa spa ja lõõgastus

Lossispaa Wagenküll on ideaalne koht, kus lõõgastuda ja vabaneda stressist ning väsimusest. Siinne spa- ja saunakeskus mõjub hümnina Sinu ajale väljaspool aega ning pakub erinevaid lõõgastus- ja hoolitsusprotseduure, mis aitavad Sul täielikult lõõgastuda ja end taas energiast täis tunda.

Spa hoolitsused ja protseduurid

Lossispaa Wagenküll pakub laia valikut erinevaid lõõgastus- ja hoolitsusprotseduure, mis aitavad Sul vabaneda stressist ja väsimusest ning taastada oma keha ja vaimu tasakaal. Siin on olemas nii klassikalised massaažid kui ka erinevad näo- ja kehahooldused, mis on loodud spetsiaalselt Sinu vajaduste ja soovide järgi.

Saunad ja basseinid

Lossispaa Wagenküll pakub mitmeid erinevaid saunu ja basseine, kus saad nautida lõõgastavat ja tervendavat mõju. Siin on olemas nii traditsioonilised Eesti saunad kui ka erinevad infrapunasaunad ja aurusaunad, mis aitavad Sul vabaneda pingetest ning taastada oma keha ja vaimu tasakaal. Lisaks on siin olemas ka mitmeid erinevaid veesilmasid ja basseine, sealhulgas veemassaažiga bassein, välibassein ja Jaapani vann.

Privaatsed lõõgastus- ja puhkealad

Lossispaa Wagenküll pakub ka mitmeid erinevaid privaatseid lõõgastus- ja puhkealasid, kus saad nautida rahulikku ja lõõgastavat atmosfääri ning täielikult endale keskenduda. Siin on olemas nii merevaigusaun kui ka erinevad lõõgastus- ja hoolitsusprotseduurid, mis on loodud spetsiaalselt privaatseks kasutamiseks ning aitavad Sul täielikult lõõgastuda ja end taas energiast täis tunda.

Lossispaa Wagenküll on ideaalne koht, kus nautida looduse rahu ja vaikust ning lõõgastuda oma keha ja vaimu tasakaalustades. Siinne hubane ja luksuslik atmosfäär, rahustavad helid ja hubane valgus, erinevate temperatuuride ja niiskustasemetega saunad ja basseinid ning mitmed erinevad lõõgastus- ja hoolitsusprotseduurid teevad Lossispaast Wagenküll tõeliselt unikaalse ja luksusliku lossispaa.

Lossispaa Wagenküll

Kontakt ja asukoht

Lossispaa Wagenküll asub Eestis, Valgamaal, Tõrva vallas, Taagepera külas. Hotelli vastuvõtt on avatud ööpäevaringselt ja vastuvõtutelefon on +372 766 6390. Spaa vastuvõtt on avatud E-R kell 10.00-20.00 ja L-P kell 9.00-20.00 ning vastuvõtutelefon on +372 5981 2455. Restoran on avatud E-R kell 12.00-22.00 ja L-P kell 12.00-23.00 ning broneeringute telefon on +372 5556 2034.

Lossispaa Wagenküll on kergesti ligipääsetav nii autoga kui ka ühistranspordiga. Hotell asub Tallinnast 170 kilomeetri kaugusel ja Tartust 80 kilomeetri kaugusel. Kui tulla autoga, siis Tallinnast tuleb sõita Tartu suunas mööda Tallinna-Tartu maanteed (E263) ning seejärel pöörata Valga suunas (tee number 3). Järgmiseks tuleb pöörata paremale Taagepera suunas (tee number 67) ning seejärel järgida viitasid Lossispaa Wagenküll. Kui tulla Tartust, siis tuleb sõita Valga suunas (tee number 3) ning seejärel pöörata vasakule Taagepera suunas (tee number 67) ning järgida viitasid Lossispaa Wagenküll.

Lossispaa Wagenküll asub looduskaunis kohas, kus on võimalik nautida rahu ja vaikust. Hotelli ümbruses on palju matka- ja jalgrattaradasid, mida saab kasutada nii suvel kui ka talvel. Lisaks on hotelli lähedal mitmeid vaatamisväärsusi, nagu näiteks Sangaste loss, Valga muuseum ja Otepää looduspark.

Lossispaa Wagenküll ajalugu

Lossispaa Wagenküll asub Taagepera lossikompleksis, mis on ajalooline ja miljööväärtuslik ala Taagepera külas, Tõrva vallas, Valga maakonnas. Taagepera lossikompleks koosneb Art Nouveau stiilis lossist, 1930ndate stiilis hotellist, à la carte restoranist ja luksuslikust lossispaa-st.

Taagepera lossi ajalugu ulatub tagasi 16. sajandisse, kui algselt oli tegemist rüütlimõisaga. 19. sajandi lõpus omandas Taagepera mõisa saksa päritolu ärimees Carl Robert Jakobson, kes lasi ehitada uue lossi. Uus loss valmis 1907. aastal ja selle arhitektiks oli Otto Wildau. Lossi peasissekäigu kohal asuvat reljeefi “Sõdalane” on loonud skulptor Amandus Adamson.

Pärast Teist maailmasõda kasutati Taagepera lossi koolina ning hiljem ka lastekodus. 1990. aastatel asus lossis hotell ja restoran. 2008. aastal alustati Taagepera lossi renoveerimist, mille käigus taastati lossi algne ilme ning lisati kaasaegsed mugavused. 2015. aastal avati lossis ka luksuslik spaakeskus.

Lossispaa Wagenküll on osa Taagepera lossikompleksist ning pakub külastajatele võimalust nautida ajaloolist miljööd koos kaasaegsete mugavustega.

Categorized in: