Tartu on tuntud oma rikkaliku ajaloo ja kultuuri poolest, kuid samuti võib siin leida ka palju häid söögikohti. Siin on mõned parimad söögikohad Tartus, mis pakuvad laias valikus erinevaid maitseid ja kogemusi.

Parimad söögikohad Tartus

Restoran Hõlm

Restoran Hõlm on kõrgelt hinnatud restoran Tartus, mis pakub mitmekülgset menüüd, millel on alati hooajalised toidud. Restorani interjöör on kaasaegne ja hubane ning sobib suurepäraselt romantiliseks õhtusöögiks või peresõprade õhtuks. Hõlm on tuntud oma kõrgekvaliteediliste toitude poolest, mis on valmistatud hooajalistest ja värskestest koostisosadest.

München

Kui otsite autentset Saksa toitu, siis München on õige valik. Restorani menüü sisaldab traditsioonilisi saksa roogasid, nagu Wiener Schnitzel, kartulipuder ja hapukapsas, samuti ka erinevaid saksa õllesid. Müncheni atmosfäär on hubane ja sõbralik, muutes selle suurepäraseks kohaks lõunaks või õhtusöögiks koos pere ja sõpradega.

Vilde ja Vine

Vilde ja Vine on Tartus asuv kaasaegne restoran, mis on tuntud oma kohaliku toidu ja kohalike veinide poolest. Menüü sisaldab suurt valikut erinevaid liharoogasid, mereande ja taimetoidu valikuid. Restoran on hubane ja stiilne, sobides ideaalselt romantiliseks õhtusöögiks või sõpradega kohtumiseks.

Pepe’s Bistro & Social Club

Pepe’s Bistro & Social Club on armas restoran, mis asub Tartu vanalinnas. Menüü sisaldab erinevaid maitseid, alates traditsioonilistest Eesti roogadest kuni rahvusvaheliste maitseteni. Restorani atmosfäär on sõbralik ja hubane, muutes selle suurepäraseks kohaks nii pere- kui ka sõprade kohtumisteks.

Fii Restoran

Fii Restoran on modernne restoran Tartu äärelinnas, mis pakub põnevat menüüd, mis on valmistatud värskestest koostisosadest. Restorani atmosfäär on elegantne ja stiilne ning sobib suurepäraselt romantiliseks õhtusöögiks või sõpradega kohtumiseks. Restoran on tuntud oma erakordse teeninduse ja kõrgekvaliteediliste toitude poolest.

Werner Cafe

Werner Cafe on ideaalne koht hommikusöögiks, brunchiks või lõunaks Tartus. Menüü sisaldab erinevaid kergeid eineid, nagu supid, salatid ja võileivad, samuti ka kohvi ja magustoite. Restorani interjöör on hubane ja stiilne, muutes selle suurepäraseks kohaks ka sõprade või kolleegidega kohtumiseks.

La Dolce Vita

Kui otsite autentset Itaalia kööki, siis La Dolce Vita on kindel valik. Restorani menüü sisaldab traditsioonilisi Itaalia roogasid, nagu pizza, pasta ja risotto, samuti ka laia valikut Itaalia veine. Restorani atmosfäär on romantiline ja hubane, muutes selle suurepäraseks kohaks romantiliseks õhtusöögiks.

Pierre

Pierre on stiilne ja kaasaegne restoran, mis pakub kaunilt serveeritud Prantsuse kööki. Menüü sisaldab erinevaid Prantsuse roogasid, nagu foie gras, tursk ja krevetid. Restorani interjöör on elegantne ja kaasaegne, muutes selle suurepäraseks kohaks eriliste sündmuste tähistamiseks või romantiliseks õhtusöögiks.

Parimad söögikohad Tartus

Need restoranid on vaid mõned näited parimad söögikohad Tartus, kus saate nautida erinevaid maitseelamusi ja atmosfääri. Olgu see siis romantiline õhtusöök, sõpradega koosviibimine või lõunapaus tööpäeva keskel, Tartu pakub midagi igale maitsele ja eelarvele.

Categorized in: